Oct 09

Пройшло багато часу з моменту останньої моєї публікації. Причин було багато. Це і народження донечки, і зміна місця проживання, підвищення на роботі… Всього і не перелічити. Але як би там не було, я повернувся. Багато чого є в планах стосовно блогу, але в першу чергу, я добавив ще одне доменне ім’я за яким ви зможете потрапити сюди. Це – heart-blog.tk Старе доменне також залишається функціональним.

p.s.: Детальніше про всі події що трапились в моєму житті і про плани на майбутнє, а також думки які народились в моїй голові під-час цієї перерви читайте в наступних постах. Удачі Вам!

Jun 06

Your rainbow is shaded white.

What is says about you: You are a contemplative person. You appreciate quiet moments. People depend on you to make them feel secure.

Find the colors of your rainbow at spacefem.com.

Jun 05

Кохання - не секс!Під час одного дослідження добровольцям показували фотографії коханих і одночасно сканували мозок: механізм активізації певних ділянок мозку при цьому дуже відрізнявся від того, що відбувається під час сексуального збудження.
…далі »

травня 09

9 травня

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни та всіх громадян України

зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками.

Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя,

захищав рідну землю, наше сьогодення.

Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя.

Мирного неба Вам та Вашим родинам!

З Днем Перемоги!

Вітаєм ветеранів

Feb 14

ОчіПро що скажіть можна в цей день писати? Звісно ж про Кохання. Зовсім недавно я натрапив на одну дуже цікаву книжку Джебрана Халіла – “Пророк”. І там був один розділ присвячений Коханню. Не знаю чи хтось краще б міг написати так лаконічно і водночас так повно про Кохання. Саме тому я приводжу тут уривок з цієї книжки.

…далі »

Dec 31

 Happy New Year!

Шановні читачі мого блогу, дозвольте привітати Вас з Новим 2009 Роком! …далі »

Dec 31

Повертаюсь до підсумків, року що минає. Провівши загальний аналіз, хотілось би зупинитись на аналізі самого блогу. Отже:

Блог розпочав свою роботу: 7 лютого 2008 року.
Живе вже: 328 днів
Постів: 31
Коментарів: 33
Категорій: 8
Спаму: 2193

Блог завів свій будиночок на карті інтернету (internetmap.info), на підтримку його Вами було віддано 134 голоси, що дало можливість отримати рейтинг 25.  Тепер до статистики відвідувань. Лічильник від mycounter.com.ua показав 2295 оригінальних хостів, counter.co.kz2529, а за рейтингм українських блогів на top.blog.net.ua (де блог зареєстрований лише 4 дня) блог заняв 46 місце із 552 блогів. Як на мене, то непоганий результат.

На закінчення хотілось подякувати Вам, дорогі читачі мого блогу, бо без Вас, не було б ні його самого, ні таких приємних серцю статистичних цифр. Хоча ніякі цифри не замінять щирих читачів і нових друзів. Дякую!

Dec 29

 Залишається пару днів до Нового 2009 Року. Всі починають бігати в пошуках подарунків, ялинки, продукті. А ще без чого не обходиться жоден Новий Рік? такРак звісно, без гороскопів. Хоча я людина не забобонна і в гороскопи не дуже вірю, але від традицій не буду відходити, тому вирішив прочитати, що мені (раку), прогнозують зірки на наступний 2009 рік.

…далі »

Dec 29

Добігає до кінця 2008 рік, що він мені приніс, яким був, зараз спробую зробити коротенький аналіз.

…далі »

травня 09

З Днем Перемоги!

З Днем Перемоги!