Oct 06

Ви ніколи не задумувались наскільке страшне це слово “буденність”? Так, звістно, не саме слово, а те що воно означає. Перефразовуючи слова одного з персонажів фільму “Афоня”, хочиться сказати, не так страшне “вбивство” – бо воно лише вбиває, не так страшне “пограбування” – воно леше грабує, а страшна “буденність”… Саме з її мовчазної згоди робляться всі біди в нашому житті. …далі »

Aug 24

Ех … і все-таки, легше любити спогади, ніж живу людину .. хоча .. я думаю, буде дуже пафосно говорити .. про любовь в цьому випадку. Ніхто до цих пір так і не зрозумів, що це таке .. Але найбільш образливо, що люди вживають ці слова .. навіть не вкладаючи в них особливий сенс .. фраза “Я тебе люблю” стала такою ж повсякденною .. як і всі вже обридливе “Привіт, як справи?” Але ж іноді дійсно хочеться .. що б поцікавилися твоїми справами .. Не люблю, невизначиності .. от терпіти не можу .. потрібно я думаю, все-таки знати, що ти хочеш від життя .. а не фігнею страждати і потім виправдовуватися .. ймовірно мене запитають .. А ти, визначився у житті? Так, знаєте .. брехати не буду .. ні, не визначився .. але намагаюся .. Я вибрав .. як би це не було сказано .. свою роль у житті, я намагаюся визначитися з майбутнім .. нехай це дуже складно .. я будую плани .. хай зараз це лише мрії .. але майбутнє покаже .. я перестав жити одним днем .. і мабуть це було так давно .. що я не можу засуджувати людей, хто живе інакше ніж я .. але мені неприємно саме слово ..

НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ…

Jul 22

Рівняння 1
Людина = їсти + спати + працювати + розважатися
Мавпа = їсти + спати
Звідси випливає:
Людина = мавпа + працювати + розважатися
Звідси:
Людина – розважатися = мавпа + працювати
Висновок 1: людина, яка не розважається, – це мавпа, яка працює.

Рівняння 2
Чоловік = їсти + спати + заробляти гроші
Мавпа = їсти + спати
Звідси:
Чоловік = мавпа + заробляти гроші
Звідси:
Чоловік – заробляти гроші = мавпа
Висновок 2: чоловік, який не заробляє гроші, – мавпа

Рівняння 3
Жінка = їсти + спати + тратити гроші
Мавпа = їсти + спати
Звідси:
Жінка = мавпа + тратити гроші
Звідси:
Жінка – тратити гроші = мавпа
Висновок 3: жінка, яка не тратить гроші, – мавпа

Підсумок:
З рівнянь 2 і 3 випливає:
Чоловік, який не заробляє гроші = жінка, яка не тратить гроші.
Таким чином: чоловік заробляє гроші, щоб жінка не стала мавпою! А жінка тратить гроші, щоб мавпою не став чоловік.
І що ми отримуємо?
Чоловік + жінка = мавпа + заробляти гроші + мавпа + тратити гроші
Звідси випливає, що:
Чоловік + жінка = 2 мавпи, які щасливо живуть разом!
=))))))))))))))))))))))))))

Jan 09

Стаю вчора зранку а голова як “баняк”. Ніби вчора не пив, а відчуття таке наче гуляв десь в барі цілу ніч. Очі було відкрити дуже важко і я потягнувся до мобілки, що лежала біля мене, щоб глянути котра зараз година. І тут в мене в голові мелькнула думка, всі ж кажуть наскільки шкідливі мобілки, а чи не причина моєї ранкової головної болі саме мобільний телефон. І я вставши з ліжка, прийнявши душ, випив таблетку, і почувши себе значно краще, вирішив пошукати інформацію в інтернеті стосовно цієї теми. Ось що я найшов.

  …далі »

Jan 05

Павутина віртуального кохання.На просторах інтернету зараз розвелось багато сайтів знайомств і соціальних мереж. Всі когось шукають. Одні однокласників, з якими давно втратили зв’язок, одні “старих” друзів, а можливо і нових. Але є ще одна група людей, ті, які шукають більш інтимних почуттів. Про них я сьогодні і поговорю.

…далі »

Dec 28

Потрібно узяти великий і важкий камінь (це важливо) і два тижні носити його скрізь з собою-розмовляти з ним, типу, цей камінь є тим об’єктом.  а потім, коли пройдуть ці два тижні, віднести його на руках до водоймища (знову-таки, дедалі краще) і викинути у воду. Говорять, що дуже дієвий метод. Сповна вірю. Адже часто буває, що для того, щоб нам усвідомити реальність якоїсь дії (в даному випадку, що ти вже без тієї людини) потрібно виконати це фізично. А в даному психологічному випадку дуже добре видно, що коли ти тягав цей камінь-втомився, а коли викинув у воду-стало легко. Дійсно непоганий метод.

Jun 22

Ми переконуємо себе що життя стане краще коли ми поженимся/вийдем заміж, заведемо дитину, потім іншу. Потім ми розстроюємося що наші діти ще маленькі, і чекаємо що все стане краще коли вони подорослішають. Потім ми переживаємо що вони стали підлітками, і нам треба якось справлятися з ними. Поза сумнівом, ми станемо щасливіші коли вони виростуть зі своїх «…надцать» років. Ми говоримо собі що наше життя стане краще коли  коханий/на зведе свої справи, коли буде красивіша машина, коли візьмемо відпустку, коли остаточно вийдемо на пенсію. …далі »

травня 11

Сьогодні вмене на роботі проходив телемарафон присвячений до Дня Матері. Основною темою якого було не так відданя шани мамам, як тема багатодітності і допомога таким сім’ям. На прямий ефір прийшла одна така сім’я, яка складалась з двох батьків та 15 дітей. Глянувши на них, першим, що пригодить на думку, це ЖАХ. Не знати кого більше жаліти батьків чи дітей. Але поспілкувавшись з цією родиною і подивившись на них збоку, розумієш, що вони щасливі, і ніякого дискомфорту невідчувають. Проте не так все просто як здається на перший погляд.

…далі »

травня 02

Важкий видався день. Лежу, заснути ніяк не вдається. Спостерігаючи за химерними тінями, що витанцьовують на стелі моєї кімнати утворені світлом машин, що проїзджають за вікном, роздумючи над подіями останніх днів, в моїй голові мелькнула думка. “Вкотрий раз переконуюся, що хоча наше життя розфарбоване у різні кольори, але воно дісно складається з чорно-білих смуг, наче зебра.” І що є дивним, рідко можна сказати, що ось тут чи там відбувається перехід між цими смугами у нашому житті. Виходить, шо ці смуги накладаються одна на одну (змішується чорне з білим) і наше життя пертворюється у буденно-сірі дні?

Apr 01

Весняна депресіяУже за вікном 1 квітня, другий місяць весни, але ні тепла, а ні сонця невидно. Тредій день ляє дощ. Ніякої тобі весняної романтики. Знайомі розводяться, друзі сваряться і розходяться. Включаєш телевізор, а там диктор новин повідомляє про чергове піднесення цін. Все якось не так, не по весняному. Працювати нехочеться, навіть вести блог і то вдається дуже важко. Сидиш і розумієш що в світі є багато чого прекрасного, але чомусь все це прекрасне у чорнобілих тонах. Одним словом, весняна депресія переповняє душу. А може це всього навсього весняний авітаміноз?..