Буденність…

Ви ніколи не задумувались наскільке страшне це слово “буденність”? Так, звістно, не саме слово, а те що воно означає. Перефразовуючи слова одного з персонажів фільму “Афоня”, хочиться сказати, не так страшне “вбивство” – бо воно лише вбиває, не так страшне “пограбування” – воно леше грабує, а страшна “буденність”… Саме з її мовчазної згоди робляться всі біди в нашому житті.
Вз’яти, наприклад, кохання. Всі одружені мають зрозуміти. Згадайте ті часи, коли ви ще зустрічались. З трепетом у серці, ви бігли на нове побачення. В руках – букет квітів, а серце переповнювали водночас радість і якесь приємне відчуття хвилювання. Летіли не відчуваючи землі під ногами. Одружились… А що тепер? Повертаючись з роботи, навіть якшо і промайне в голові думка про купівлю дружині квіти, ви находете 1000 та 1 причину щоб цього неробити. Від втоми після Сіра буденністьважкого робочого дня і просто до того, що сьогодні – ні, краще завтра… Але завтра все повториться. Буденність…
А пам’ятаєте фільм “Іронія долі або з легким паром”, як говорив Іполіт? “Мы разучились делать маленькие глупости. Мы перестали лазить в окна к любимым женщинам…” Саме так! Знову таки… буденність… Вона нищить все. Саме через неї життя набуває сірого відтінку. Ми забуваємо які чудові речі нас оточують. Коли ви в останній раз насолоджувались заходом сонця? Чи просто стояли і раділи подиху вітра у ваше лице?…
Робота->магазин->дім->знову робота… Нарешті вихідні! І як ми їх проводимо? Втупившись в телевізор? Прибераєте квартиру? Йдете на базар? Це все не те! Коли ви в останнє були в театрі чи ходили в кіно? А про клуб з танцями я і взагалі мовчу. Сумно… Ми перестали отримувати від життя насолоду! Краса навколо насЗ цією буденність ми перестали звертати увагу не те, що знаходиться внас під ногами чи над головою, ми незвертаємо увагу і на те, що твориться навколо нас. Скільки прекрасного і неповторного знаходиться навкруги. Давайте вб’ємо буденність! Завтра, коли ви будете поспішати на роботу, зупиніться на мить і озерніться. Я впевнений, ви побочите, що світ красивий і цікавий. Радійте йому! Життя надто коротке, щоб перейматись дрібничками буденності. Отримайте насолоду від ЖИТТЯ!

3 коментарі “Буденність…”

3 коментарі

  1. Дуже гарно написано, влучно! Я погоджуюсь, що сьогодні люди стали заручникам буденності, але найстрашніше, що вони настільки до цього звикли, що навіть не бачать причини звільнитися з цього вбивчого ярма. Буденність, як отрута, поступово отруює людський організм, який втратив імунітет з нею боротися. На жаль, людям подобається буденність, бо не вимагає зайвих зусиль та емоцій: пішов на роботу, прийшов з роботи, втупився в телевізор — все робиться на автопілоті.

  2. Дуже цікава робота. Мало авторів візьмуться писати про те, що ними прагне заволодіти.
    Справді, буденність породили ми самі – нам її і знищувати!

  3. Дійсно, хоча кажуть, що людина найрозумніша істота на Землі, але дивлячись на її вчинки здається, що люди – не найрозумніші, а просто найграмотніші. Насправді ж ми не користуємось тими знаннями і тією сірою речовиною в голові, ми спочатку робимо, а потім думаємо і виправляємо назад те що накоїли.

Залишити коментар