Готуюся до Нового Року

 Залишається пару днів до Нового 2009 Року. Всі починають бігати в пошуках подарунків, ялинки, продукті. А ще без чого не обходиться жоден Новий Рік? такРак звісно, без гороскопів. Хоча я людина не забобонна і в гороскопи не дуже вірю, але від традицій не буду відходити, тому вирішив прочитати, що мені (раку), прогнозують зірки на наступний 2009 рік.

 Рак

У 2009 році чоловікам і жінкам Ракам по знаку зодіаку гороскоп передбачається фінансовий і кар’єрний штиль. Найрозумніше в ситуації, що склалася, — це просто плисти за течією, як все, і не висовуватися на роботі — все одно начальство ініціативи Рак не оцінить по гідності. 2009 рік — це рік Бика по китайському, східному гороскопу, а Бик вважається самим родинним тваринам зі всієї зодіакальної братії. Тому і родинних Рак цього року чекають головні зміни в родинному і особистому житті.

Багато пташенят, що «оперилися», – Раки по знаку зодіаку раптом вирішать вилетіти з батьківського гнізда і звити своє. Успішним буде висновок Ракофіційних браків і неофіційних цивільних альянсів. Багато Раків зважаться, якщо не народити першого спадкоємця або спадкоємицю, то обзавестися другим дитям. У зв’язку з епохальними змінами в особистим і родинним життям, чоловіки і жінки Раки по гороскопу велику частину часу присвятять рішенню житлового питання, переїздам, придбанню і продажу житловій нерухомості — будинків, квартир і навіть гаражів, а також ремонту нового придбаного житла.

В середині 2009 року Ракам по знаку зодіаку необхідно проявити максимум обережності, дотримувати гігієну, щоб не підхопити хронічну болячку. Також Рак весь рік турбуватимуть взаємини з родичами і друзями, які будуть дуже вимогливі до Рачків. Сприятливими будуть будь-які придбання, пов’язані з будинком, — домашньої побутової техніки, сім’єю, а також… покупка музичних інструментів.

У 2009 році Раки по гороскопу навряд чи доб’ються істотних результатів на фінансовому, матеріальному терені. Але якщо Ви докладете певні зусилля, то зможете закласти фундамент процвітання в наступних роках. Щаслива сім’я — це застава успішної кар’єри і прибуткового бізнесу. Займіться цього року питаннями пристрою свого особистого життя і створенням комфорту в будинку. А розслаблятися потрібно, але не круглий рік.

(гороскоп взято з zodiak.forlove.com.ua, а перекладено на pereklad.online.ua)

0 коментарів “Готуюся до Нового Року”