Дорога до щастя?

Ми переконуємо себе що життя стане краще коли ми поженимся/вийдем заміж, заведемо дитину, потім іншу. Потім ми розстроюємося що наші діти ще маленькі, і чекаємо що все стане краще коли вони подорослішають. Потім ми переживаємо що вони стали підлітками, і нам треба якось справлятися з ними. Поза сумнівом, ми станемо щасливіші коли вони виростуть зі своїх «…надцать» років. Ми говоримо собі що наше життя стане краще коли  коханий/на зведе свої справи, коли буде красивіша машина, коли візьмемо відпустку, коли остаточно вийдемо на пенсію.

Істина в тому, що немає більш кращого часу для того, щоб бути щасливим, ніж зараз. Якщо не зараз, то коли? Твоє життя завжди буде повне викликів. Краще прийняти все як є і вирішити бути щасливим не дивлячись ні на що.

Дуже довгий час, здавалося що життя ось-ось почнеться. Справжнє життя. Але завжди виникала якась перешкода на дорозі, суворе випробування, яке потрібно пройти; робота, яку потрібно доробити; час який потрібно присвятити; рахунок, який потрібно сплатити. А ось потім заживемо. Нарешті я прийшов до розуміння, що ці перешкоди і були самим життям. Це розуміння допомогло мені побачити, що немає жодної дороги до щастя. Щастя – Є!

ЦЕ і є дорога. Тому, насолоджуйся кожним моментом. Досить чекати закінчення школи, початку навчання, чекати коли  втратиш 10 доларів, заробиш 10 доларів, коли буде робота, до одруження/заміжжя, до вечора п’ятниці, до недільного ранку, чекати нової машини, до повної виплати по заставах, до весни, до літа, до осені, до зими, до першого або п’ятнадцятого числа, коли твою пісню прокрутять по радіо, коли помреш, коли народишся знов. Перш ніж вирішиш  бути щасливим/ою. Щастя – це ДОРОГА, а не пункт призначення. Немає іншого часу для того, щоб бути щасливим окрім. ЗАРАЗ! Живи, і насолоджуйся даним моментом.

-Автор невідомий-

3 коментарі “Дорога до щастя?”

3 коментарі

  1. Мне кажется это не совсем точно. На эту тему имеется несколько мнений. И у каждого человека со своим мировоззрением свое мнение.

  2. а вважаю так і є…. і в тих словах захована істинна правда…потрібно насолоджуватись кожною хвилиною життя.) і усвідомити ,що таке справжнє щастя.)

Залишити коментар